Beauty care

Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE

Profesjonalna linia ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji domowej zainspirowana skutecznością zabiegów kosmetycznych oraz odkryciami dermatologii estetycznej. Każda seria to wyjątkowy rytuał oparty na preparatach o innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, często chronionych licznymi patentami. Podwyższone stężenie substancji aktywnych oraz spójny koncept naukowy i technologiczny, serii jak i zabiegów, gwarantują szybkie i spektakularne efekty działania.

To unikalna linia profesjonalna, dostępna w gabinetach kosmetycznych, polecana przez doświadczonych kosmetologów. Diagnoza skóry i indywidualny dobór kosmetyków w gabinecie, zapewniają idealne dopasowanie do biologicznego wieku skóry i jej potrzeb.Kosmetyki  mogą  być uzupełnieniem zabiegów kosmetycznych, wzmacniającym ich efekt lub stanowić oddzielny profesjonalny rytuał domowej pielęgnacji. Bezpieczeństwo i skuteczność stosowania zostało potwierdzone w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris.

Dr Irena Eris BODY FIESTA to linia przeznaczona do ciała, stworzona aby rozbudzać zmysły. Piękne opakowania, zaskakujące konsystencje oraz intrygujące zapachy powodują poprawę nastroju. Seria łączy zmysłową przyjemność stosowania ze skutecznością zawartych składników oraz innowacyjnych formuł. Produkty dostępne są tylko w gabinetach współpracujących z marką Dr Irena Eris.

Wybierz serię

ESTHETIC of BEAUTY

Niezwykłą skuteczność serii ESTHETIC of BEAUTY zapewniają autorskie kompleksy składników aktywnych, które poza intensywnym działaniem wygładzającym, dają efekt silnej stymulacji skóry, pobudzając ją do naturalnej regeneracji. Wiodący składnik receptur - spilantol*, o działaniu podobnym do neurotoksyny, powszechnie uznanej w medycynie estetycznej, rozluźniając mięśnie odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek, wywołuje efekt wyraźnego odmłodzenia. Wysoką skuteczność preparatów wzmacniają unikalne biotechnologiczne formy retinolu, które jako silne biostymulatory syntezy kolagenu, prowadzą do radykalnej korekty widocznych symptomów starzenia.

Rich peptide: krem wygładzający

ESTHETIC of BEAUTY Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE
Wygładzający Krem Odmładzający do Twarzy na Dzień, SPF 20
897

 

Pierwszy krem z autorskim kompleksem SpilanRevi-age, o działaniu wygładzającym, daje efekt silnej stymulacji skóry. Wiodący składnik kompleksu – spilantol*, o działaniu podobnym do toksyny botulinowej, szeroko stosowanej w medycynie estetycznej, hamując skurcze mięśni podskórnych twarzy oraz zmniejszając ich napięcie, skutecznie prowadzi do redukcji zmarszczek mimicznych. Zapewnia efekt odmłodzenia oraz ogólnej poprawy kondycji skóry. Drugi, kluczowy składnik kompleksu - unikalna forma certyfikowanego bioretinolu*, stymulując syntezę kolagenu, regeneruje i odżywia komórki skóry, przez co wyraźnie zwiększa jej gęstość i sprężystość. Działanie odmładzające wzmacnia olej moringa, który w połączeniu z witaminą E, optymalnie chroni skórę przed stresem oksydacyjnym. Wysokie działanie protekcyjne preparatu wzmacnia filtr SPF 20, który chroni również przed powstawaniem przebarwień posłonecznych.

Efekty działania kosmetyków z serii ESTHETIC of BEAUTY:

 • wygładzenie skóry - 92%
 • poprawa elastyczności skóry – 92%
 • intensywne nawilżenie skóry - 96%
 • efekt liftingu
 • odmłodzenie skóry

 

Rich peptide: krem wygładzający

ESTHETIC of BEAUTY Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE
Silnie Wygładzający Krem Regenerujący do Twarzy na Noc
898

 

Silnie skoncentrowana formuła pielęgnacyjna o innowacyjnej technologii zainspirowanej osiągnięciami nowoczesnej medycyny estetycznej, która poprzez wielopoziomowe działanie anti-age, zapewnia kompleksowe odmłodzenie skóry. Niezwykłą skuteczność preparatu zapewnia autorski kompleks SpilanRetin+, który daje efekt silnej stymulacji skóry, pobudzając ją do naturalnej regeneracji w czasie snu. Wiodący składnik kompleksu – spilantol*, blokując czasowo skurcze mięśni twarzy oraz przewodzenie impulsu nerwowego, sprawia, że zmarszczki mimiczne są mniej widoczne i nie ulegają dalszemu pogłębieniu. Drugi, kluczowy składnik kompleksu – retinal*, unikalna biotechnologiczna forma kwasu retinowego, prowadzi do radykalnej korekty widocznych symptomów starzenia.

Działanie rewitalizujące wzmacnia synergiczny kompleks LiftX-up, który zapewnia efekt tzw. lipofillingu zmarszczek, dodatkowo korygując owal twarzy.

EFEKTY DZIAŁANIA**:

 • efekt wypoczętej skóry - 92%
 • wygładzenie skóry - 92%
 • poprawa elastyczności skóry – 92%
 • efekt liftingu skóry – 88%
 • regeneracja i wzmocnienie skóry - 83%

 

Rich peptide: krem wygładzający

ESTHETIC of BEAUTY Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE
Intensywna Maska Napinająca do Twarzy na Noc
900

 

Niezwykłą skuteczność maski zapewnia autorki kompleks SpilanRetic-2, który precyzyjnie i z potrójną mocą zapewnia spektakularne wygładzenie oraz kompletną regenerację skóry w czasie snu. Wiodący składnik kompleksu – spilantol*, o działaniu podobnym do neurotoksyny, rozluźniając mięśnie odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek, skutecznie prowadzi do liftingu skóry. Działanie odmładzające potęguje obecne w kompleksie, innowacyjne połączenie uzupełniających się i wzmacniających w działaniu dwóch pochodnych kwasu retinowego*, które stymulując syntezę kolagenu, regenerują i odżywiają komórki skóry, wyraźnie zwiększając jej gęstość i sprężystość. Efekt natychmiastowego ujędrnienia skóry wzmacnia biomimetyczny kompleks lipidowy, cenne źródło ceramidów i NNKT, który wspomagając naturalną funkcję obronną skóry, dodatkowo chroni przed utratą wilgoci. Proces nocnej regeneracji skóry intensyfikuje wyselekcjonowana kompozycja  polisacharydów, bogata w aminokwasy, witaminy i minerały, która tworząc na powierzchni skóry przestrzenną sieć liftingującą, wywołuje długotrwały efekt jej fizycznego napięcia.

EFEKTY DZIAŁANIA**:

 • wygładzenie skóry - 96%
 • regeneracja i odżywienie skóry - 96%
 • efekt wypoczętej skóry - 96%
 • intensywne nawilżenie skóry - 96%
 • redukcja widoczności zmarszczek - 67%

 

Rich peptide: krem wygładzający

ESTHETIC of BEAUTY Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE
Ultra-Wygładzające Serum na Okolice oczu i Ust na dzień i na noc
899

 

 

Nowatorski preparat, dzięki potrójnej sile działania zamkniętej w innowacyjnym kompleksie SpilanRetic-2, zapewnia natychmiastowy efekt wygładzenia i regeneracji delikatnej skóry wokół oczu. Wiodący składnik kompleksu – spilantol* hamując skurcze mięśni podskórnych twarzy oraz zmniejszając ich napięcie, skutecznie prowadzi do redukcji zmarszczek mimicznych wokół oczu i ust. Efekt wygładzenia i napięcia skóry potęguje, unikalne połączenie uzupełniających się i wzmacniających w działaniu dwóch pochodnych kwasu retinowego*, które stymulując syntezę kolagenu, regenerują i odżywiają komórki skóry, wyraźnie zwiększając jej gęstość i sprężystość. Następstwem odbudowy włókien podporowych skóry jest radykalna korekta widocznych symptomów starzenia już po pierwszym zastosowaniu, w tym efektu tzw. „opadającej powieki”. Ponadto specjalnie dobrana kompozycja polisacharydów, bogata w aminokwasy, witaminy i minerały, tworząc na powierzchni skóry przestrzenną siatkę liftingującą, wywołuje długotrwały efekt jej fizycznego napięcia. Usprawnia jednocześnie mikrokrążenie, prowadząc do zmniejszenia cieni oraz obrzęków pod oczami

Efekty działania ultra wygładzajacego serum ESTHETIC of BEAUTY**:

 • wygładzenie skóry – 88%
 • poprawa elastyczności skóry – 83%
 • odmłodzenie skóry
 • redukcja zmarszczek
 • wzmocnienie napięcia skóry

 

*badania in vitro składników aktywnych 

**badania w Centrum Naukowo Badawczym Dr Irena Eris

 

(22) 541 71 30

Zadzwoń do nas
 1. Administratorem danych osobowych są Dr Irena Eris SA, ul. Armii Krajowej 12, 05-500 Piaseczno, e-mail: Instytuty.Biuro@DrIrenaEris.com
 2. Podanie moich danych jest dobrowolne i jest warunkiem wysyłki newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego wysyłkę. Dane będą przetwarzane przez Administratora w celu wysyłki newslettera, zwane dalej jako „prawnie uzasadniony interes Administratora danych osobowych”
 3. Dane będą przechowywane do czasu wycofania przeze mnie zgody na przetwarzanie danych osobowych, co jest tożsame z wypisaniem się z subskrypcji.
 4. Przysługuje mi prawo do żądania dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.
 5. Przysługuje mi prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora, określonego szczegółowo w pkt. 2, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Przysługuje mi także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych w celach marketingowych.
 7. W związku z tym, iż wyraziłem/am zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych mogę kontaktować się bezpośrednio z Inspektorem Danych Osobowych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, pod adresem e-mail: iod@drirenaeris.com.
 1. Administratorem danych osobowych są Dr Irena Eris SA, ul. Armii Krajowej 12, 05-500 Piaseczno, e-mail: Instytuty.Biuro@DrIrenaEris.com
 2. Podanie moich danych jest dobrowolne i jest warunkiem wysyłki newslettera, a ich niepodanie uniemożliwi jego wysyłkę. Dane będą przetwarzane przez Administratora w celu wysyłki newslettera, zwane dalej jako „prawnie uzasadniony interes Administratora danych osobowych”
 3. Dane będą przechowywane do czasu wycofania przeze mnie zgody na przetwarzanie danych osobowych, co jest tożsame z wypisaniem się z subskrypcji.
 4. Przysługuje mi prawo do żądania dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.
 5. Przysługuje mi prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora, określonego szczegółowo w pkt. 2, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Przysługuje mi także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych w celach marketingowych.
 7. W związku z tym, iż wyraziłem/am zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych mogę kontaktować się bezpośrednio z Inspektorem Danych Osobowych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, pod adresem e-mail: iod@drirenaeris.com.
Wyrażam zgodę